Historie klubu

Historie se začala psát v červenci v roce 2011, kdy se novým manažerem klubu Týnec nad Sázavou stal Mara Lukac.

Klub hned první sezonu postoupil z prvního místa, aniž by neztratil jediný bod. Po této sezóně se klub přejmenoval na FC Bukovice Jeseník( tenhle název je stále aktuální).

V další sezóně se klubu nadále dařilo ale konečné čtvrté místo k postupu nestačilo, a tak nezbývalo zkusit to další sezónu. V tomhle hracím roce  se postup klubu podařil, a tak se postupuje dále do VIII.1A. V téhle sezóně zažil klub veikou smůlu, kdy měl další postup přímo za dveřmi, ale dveře se zarazili u posledního zápasu, kdy tým nestačil porazit snadnýho soupeře, nímž byl tám Bohemians Dejvice. Zápas skončil 0:1 a tak se na postup musí čekát dál.